Oficiální stránky společnosti ZV AGRO, s.r.o.

Obchodní zástupce pro prodej zemědělské a komunální techniky

Pracovní pozice: Obchodní zástupce pro prodej zemědělské a komunální techniky
Pracovní poměr: Plný úvazek
Místo výkonu: Ústecký kraj

Jsme dlouholetá zavedená obchodní společnost s 15 zaměstnanci. Zabýváme se prodejem zemědělské, komunální a lesnické techniky, servisní činností na prodávané stroje a prodejem náhradních dílů na kompletní zemědělskou, komunální a lesnickou techniku.

Co vás čeká

Provádění denních obchodních akvizic u našich stávajících i nových klientů ( zákazníků ), propagace a prodej námi zastupovaných prestižních značek strojů ve svěřeném regionu, zpracovávání nabídek včetně tvorby cen, uzavírání objednávek, kupních smluv apod. Vyhledávání nových obchodních partnerů ( zákazníků ). Účast na výstavách a veletrzích ( cca 1 – 2 x ročně ).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně středoškolské vzdělání, řidičský průkaz min. skupiny B, schopnost komunikace se zákazníky, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Znalosti práce na PC ( běžné uživatelské znalosti ).

Výhodou bude, pokud budete umět nebo mít

Praxi v oboru, základní znalosti obchodních pravidel ( fakturace, tvorby cen apod. ).

Co vám můžeme nabídnout

Nadprůměrné platové ohodnocení – část formou provizí z realizovaných zakázek ( horní hranice není omezena ), stabilní práci v menším a přátelském kolektivu, flexibilní pracovní dobu, příspěvky na stravování, příspěvek na životní pojištění, silná podpora ve svěřeném regionu, služební automobil, mobilní telefon apod.

Odeslat žádost o tuto pozice

Přetáhněte soubor nebo nahrajte kliknutím zdeMaximální velikost souboru je 5 MB.
Povolené typy dokumentů: .pdf, .doc, .docx
Sidebar
Začněte psát a níže se zobrazí nalezené produkty.