Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 • Domů
 • Skladové stroje
 • Bazar
 • Servis
 • Letáky / Galerie
 • Kontakty
 • KOMPAKTOMAT tažený

  Kompaktomaty tažené od pracovního záběru 4 m do 15,7 m.

  Předseťové kombinátory Kompaktomat Farmet jsou určeny pro předseťovou přípravu půdy po orbě. Kompaktomat provádí sedm pracovních operací během jednoho přejezdu po pozemku. Po zpracování hrubé brázdy Kompaktomatem je půda ihned připravena k setí.

   

  Hlavní přednosti stroje

  • stroje sdružující 7 pracovních operací
  • možnost agregace se secím strojem nebo drobícími válci
   

  7 pracovních operací najednou

  V pracovní poloze hlavní rám pomocí předního a zadního válce přesně kopíruje smykem urovnaný půdní povrch. Výškovým seřízením pomocného rámu s hlavními pracovními nástroji (šípové / dlátové radličky) oproti rámu hlavnímu se docílí velmi kvalitní přípravy půdy do přesně nastavené hloubky.
   
  Takto je možno vyhovět specifickým požadavkům každé plodiny pro optimální vscházení osiva, úspory vláhy a v neposlední řadě i úspor ve spotřebě pohonných hmot.
  Sdružením několika pracovních operací dosáhneme významné úspory energie, času, pracovních sil a mzdových nákladů.

  Perfektní urovnání

  Všechny stroje Kompaktomat se vyznačují výborným urovnáním povrchu půdy. Důležité je prokypření stop kol traktoru.
   

  Jednoduché seřízení

  Jednoduché nastavení pracovní hloubky stroje. Ovládací prvky předseťového kombinátoru jsou konstruovány se zřetelem na zajištění maximální bezpečnosti pracovníků. Jednoduchá ale kvalitní konstrukce vyžaduje minimální nároky na údržbu.
   

  Kompaktní sklápění

  Všechny varianty předseťových kombinátorů Kompaktomat jsou pro přepravu sklápěné tak, aby nepřesahovaly maximální přepravní šířku 3 m a maximální transportní výšku 4 m. Sklápění je hydraulické a plně automatické.
   

  Širokozáběrové kombinátory Kompaktomat

  V roce 2008 uvedla společnost Farmet na trh novou řadu širokozáběrových předseťových kombinátorů Kompaktomat K1250PS a K1570PS. Pracovní záběry těchto strojů jsou 12,5m resp. 15,7m. Jsou určeny pro agregaci s nejvýkonnější třídou traktorů od 330 do 550 koní. Využitím technologie eXtra STEEL line vynikají nové širokozáběrové Kompaktomaty velmi příznivou hmotností na 1m záběru a nízkým tahovým odporem.
   
  Důmyslné technické řešení sklápění zajišťuje velmi kompaktní přepravní rozměry a výbornou manévrovatelnost. Sklápění a rozklápění z přepravní do pracovní polohy zajišťuje dvojice hlavních pístnic. Kompaktomat K1250PS se skládá z 5vpracovních sekcí a Kompaktomat K1570PS ze 7 pracovních sekcí. Všechny pracovní sekce jsou výkyvně propojeny, takže mohou kopírovat příčné nerovnosti pozemku.
   
  Speciální řešení podélných táhel mezi podvozkem a pracovní sekcí umožňuje i volné podélné kopírování pracovní sekce nezávisle na podvozku. Podvozek tedy při práci nijak nezatěžuje pracovní sekci. Na boční sekce je tahová síla traktoru přenášena dvojicí tažných lan. Při sklápění stroje se lana samočinně nadzdvihnou a není nutný žádný zásah obsluhy.
   
  Celý proces rozklápění a sklápění stroje tedy řídí obsluha pohodlně a bezpečně z kabiny traktoru. Standardní výbavou stroje jsou hydraulicky sklápěné kypřiče stop. Stroje jsou vybaveny brzdami a splňují podmínky pro provoz po pozemních komunikacích.

   

  Varianty radličkových sekcí

   

  kompaktomaty06.jpg

  Varianta A střední radličková sekce s pomocným rámem osazená šípovými radličkami s šíří záběru 25 cm ve dvou řadách.

  kompaktomaty07.jpg

  Varianta B střední radličková sekce s pomocným rámem osazená dlátovými radličkami ve čtyřech řadách.

  DOHODOU
  Nová technika Žací stroj PÖTTINGER NOVACAT 301 alpha-motion RC Žací stroj PÖTTINGER NOVADISC 730 - kombinace Panel TP 6/3600 Lis PÖTTINGER IMPRESS 155 V PRO Bubnová sekačka Z 042 nebo Z 042/4 nebo Z 042/2 Luční smyky 6 m Žací stroj PÖTTINGER NOVACAT 301 alpha-motion Paletizační vidle Kleště na kulaté balíky Žací stroj PÖTTINGER 352 CrossFlow
  Bazar Nákladní přívěs BSS PV 20.15 L Jednostranný pluh 4 x 30 cm Diskový podmítač Pöttinger TERRADISC 3001 Diskový podmítač PÖTTINGER TERRADISC 5000 T Tažený žací stroj KRONE AMT 323 CV Štěpkovač BARAKUDA
  Fotogalerie Zahrada Čech 2013 Zahrada Čech 2013 Zahrada Čech 2013 Zahrada Čech 2013 Libverda 2014 Libverda 2014 Libverda 2014 Libverda 2014 Libverda 2014 Libverda 2014
  Tvorba webových stránek