Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 • Domů
 • Skladové stroje
 • Bazar
 • Servis
 • Letáky / Galerie
 • Kontakty
 • Izolátory

  Izolátor CZ150 s hříbkem 80 mm

  Uchycení izolátoru pro ohradníky pomocí hřebíku znemožňuje jeho krádež. Používá se jako průběžný izolátor pro ohradníky. Izolátor pro ohradníky lze použít pro drát, lanko do průměru 4 mm a pásky do šíře 10 mm.


  2 Kč bez DPH

  Izolátor IVABLOC

  Pro lanka do 4 mm a pásky do 10 mm. Originální konstrukce umožňuje připevnit izolátor ke sloupku do průměru 8-14 mm. Bez potřeby nářadí. Vhodné pro lanka a pásky do 10 mm


  4 Kč bez DPH

  Izolátor na tyč do 17 mm VarioPlus

  Izolátor je vhodný pro dráty, ocelová lanka, lanka do 3 mm, lana do 6 mm a pásky do 10 mm. Originální konstrukce umožňuje připevnit izolátor ke sloupku do průměru 17 mm. K povolení a utažení matky izolátoru není potřeba žádné nářadí a lze velmi jednoduše nastavit požadovanou ...


  7 Kč bez DPH

  Izolátor rohový, napínací

  rohový a napínací pro dráty, lanka, lana do 6 mm a pásku do 10 mm


  10 Kč bez DPH

  Izolátor s vrutem 131 DS

  Kruhový izolátor pro el. ohradníky. Vrut prochází celým tělem izolátoru a zajišťuje tak jeho pevnost.  Určeno pro dráty, lanka (do 4 mm) a pásky (do 10 mm).  Vrut 5,3 mm.


  3 Kč bez DPH

  Izolátor se závitem M6, 30 mm

  Kruhový izolátor pro ohradníky s metrickým závitem 6 mm je určen pro montáž na kovové sloupky nebo jej lze pomocí objímky připevnit ke sloupku pevného oplocení např. zahrady. Délka závitu 30mm.


  5 Kč bez DPH

  Izolátor WI 604 koncový k brance

  Koncový izolátor pro elektrické ohradníky. Vhodný pro drát, lanka, lana a pásky do 20 mm.  Je doplněn dvěma kovovými oblouky - háčky. Na jeden lze připojit koncový vodič ohrady a na druhý se zahákne háček z vchodové branky.


  11 Kč bez DPH
  Nová technika
  Bazar
  Fotogalerie
  Tvorba webových stránek