Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plašič zvěře 12 V

Plašič zvěře 12 V
Objednací číslo: 647647250
Skladová dostupnost: Skladem u dodavatele
Cena s DPH: 2 325,62,- Kč 1 899,70,- Kč
Cena bez DPH: 1 570,00,- Kč
Množství:  

V případě dotazů ohledně ceny nebo bližší specifikace výrobku můžete psát na e-mail eshop@zvagro.cz nebo volat/sms na 734 674 280.

Možnost připojení do zásuvky zapalovače

Plašič zvěře/botulismus
Stále výkonnější a rychlejší zemědělské stroje, které mají výkon až 20ha za hodinu, usmrcují stále více divoké zvěře, jako jsou například myši, ropuchy, ježci, zajíci korptve, bažanti a pod. K zabíjení zvířat však dochází i při dalších činnostech, jako jsou například sběr sena, slámy a pod.
Pokud se dostávají zbytky zvěře mezi sklizené plodiny, hrozí různé nemoci včetně klasického botulismu. Díky tomuto přístroji se tak můžete vyhnout například otravě dojnic, které takto znečištěné pícniny mohou konzumovat. Pokud na Váš zemědělský stroj přiděláte tento plašič zvěře, bude zvěř včas plašena. Hluk se šíří pouze jedním směrem, takže řidič v kabině jím není příliš rušen. Pro dobrý výsledek je pak samozřejmě základem to, aby byl přístroj nastavenen správným směren a mohl tak zvěř úspěšně plašit. Pokud zpracovává stroj velmi velkou plochu, měly by být tyto stroje umístěny i 2 až 3 na jednom stroji.

 

X

 

X