Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

WI-FI KAMERA PRO MOBILNÍ TELEFON

WI-FI KAMERA PRO MOBILNÍ TELEFON
Objednací číslo: 727966
Skladová dostupnost: Skladem u dodavatele
Cena s DPH: 3 509,00,- Kč 3 022,58,- Kč
Cena bez DPH: 2 498,00,- Kč
Množství:  

V případě dotazů ohledně ceny nebo bližší specifikace výrobku můžete psát na e-mail eshop@zvagro.cz nebo volat/sms na 734 674 280.

Popis produktu: kamera se propojuje s vaším mobilním telefonem. Záznam z kamery můžete tedy sledovat jak uvnitř auta, tak mimo váš vůz. NÁVOD: Instalace software pro operační systém iOS: Z "App Store" stáhněte aplikaci "iRearCam", po instalaci aplikace proveďte připojení Wi-fi vašeho telefonu ke kameře. V menu iOS "Nastavení - WI-FI" Vašeho telefonu se připojíte k Wi-Fi, který vysílá z Vaší kamery. Poté spusťte aplikaci "iRear Cam". Instalace na operační systém Android: Pomocí aplikace na prohlížení internetu ve Vašem telefonu ( Internet, Google Chrome, Mozilla apod.), navštivte stránku: https://fir.im/ktpx a stáhněte aplikaci "MH Cam". Pokud se instalace nespustí automaticky, přejděte do "stažených souborů" a spusťte stažený soubor. Pokud při instalaci aplikace MH Cam bude potřeba povolit "instalaci aplikací z neznámých zdrojů" povolte jej v nastavení zabezpečení telefonu. Případně Vás telefon na toto nastavení přesměruje automaticky. Po instalaci aplikace proveďte připojení k WI-FI kamerového systému a spusťte aplikaci MH Cam.

X

 

X